Yerinde Yatak Yıkama
80 ºC Sıcak Suyla Derinlemesine Temizlik

Yerinde Yatak Yıkama Nedir?

Yerinde Yatak Yıkama işlemi, taşınması mümkün olmayan ve bulunduğu alanda yıkanması gereken yataklar için uygulanan yıkama işlemidir. Evlerde, yurtlarda ve otellerde bulunan yataklar, Yerinde Yatak Yıkama işlemiyle yıkanır.

Nasıl Yapıyoruz?

Patentli makinelerimiz sayesinde, 80 ºC sıcak suyla, vakumlama ve yıkama işlemleri aynı anda yapılır. Bu sayede yatak süngeri ıslanmaz, yatak nemli bez ıslaklığında kalır. Yerinde Yatak Yıkama işlemi sonrasında kötü koku ve kusma şikayeti yaşanmaz. Yatakların kuruması için havalandırılmaları yeterlidir, kuruması 4 ila 5 saat içinde gerçekleşir. Yatak yüzeyinin cinsine göre sarı lekeler çıkmayabilir. Maalesef, organik lekeler için garanti veremiyoruz, kumaş yüzeyine bağlı olarak bazı lekeler çıkmayabilir.

Yerinde Koltuk Yıkama Uygulaması

Yıkama işleminde kullanılan su, makinelerin içindeki ısıtıcılar sayesinde 80 ºC sıcaklığa ulaşmaktadır. Yüksek vakum sayesinde kuruma 4 ila 5 saat içinde sağlanır.

Farkımız Nedir?

Red Carpet Temizlik makinelerinin farkı, makine içindeki ısıtıcılar sayesinde 80 ºC sıcak suyla, vakumlama ve yıkama işlemini aynı anda yapmasıdır. Patentli olan bu özelliği, ‘sektörde en iyi makine’ unvanını kazandırır. Yıkama işleminde kullanılan su aynı anda vakumlanır, yatak süngeri ıslanmaz. Aynı gün kuruma sağlanır.

Yerinde Yatak Yıkama

Yataklarınız Yerinde Yıkanır | Kuruması Aynı Gün Gerçekleşir

Yerinde Koltuk Yıkama

80 ºC Sıcak Suyla Derinlemesine Temizlik. Aynı Gün Kuruma Garantisi

Araç Koltuk Yıkama

Ticari Otobüs, Midibüs, Minibüsleri Yerinde, Garajlarında Yıkıyoruz | Fiyat İçin Bilgi Alınız.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Referanslarımız ve Foto Galeri

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?