Yerinde Halı Yıkama

80 ºC Sıcak Suyla Derinlemesine Temizlik

Yerinde Halı Yıkama işlemi, taşınması mümkün olmayan ve bulunduğu alanda yıkanması gereken halılar için uygulanan temizlik işlemidir. Ofis halıları, otel halıları, balo salonu halıları, cami halıları Yerinde Halı Yıkama olarak yapılır.

Patentli makinelerimiz sayesinde, 80 ºC sıcak suyla, vakumlama ve yıkama işlemi aynı anda yapılır. Bu sayede halının altı ıslanmaz, halıda nemli bez ıslaklığında su kalır. Yerinde Halı Yıkama işlemi sonrasında kötü koku ve kusma şikayeti yaşanmaz.

Ofis Halı Yıkama

Ofis karo halılarını, yerinde, 80 ºC sıcak suyla derinlemesine yıkıyoruz.

Ofis halılarında genellikle kahve lekeleri bulunur. Kahve lekesi, öncesinde müdahale edilmemişse çoğunlukla çıkmaktadır. Lekeyi çıkarmak için kullanılan yanlış yöntem, lekenin kalıcı olmasına sebep olmaktadır.

Otel Halı Yıkama

Butik ve büyük otellerin koridor, oda ve balo salon halılarını yerinde yıkıyoruz.

Sektörde bilinen en iyi halı şampuanlarını kullanarak, sıcak suyla yıkama ve vakumlama işlemi yapıyoruz. Odaların 4 ila 5 saat havalandırılması halının kuruması için yeterlidir. Sıcak suyla yıkama sayesinde koridor ve odalarınızdaki halıların değişimini fark edeceksiniz.

Balo Salonu Halı Yıkama

Yerinde yıkama sonrasında, halılarınız ilk günkü şeklinin en yakın haline geliyor.

Sarı lekeler, balo salonu halılarında yaygınlıkla bulunur. Sarı leke, öncesinde müdahale edilmemişse çoğunlukla çıkmaktadır. Lekeyi çıkarmak için kullanılan yanlış yöntem, lekenin kalıcı olmasına sebep olmaktadır.

Cami Halı Yıkama

Yün halılarınızda yıkama sonrasında kötü koku ve çekme yaşanmaz. Yerden ısıtma sistemi ıslanmaz.

Secdede alnınızdan geçen vücut kiri kalıcı olarak halınıza işleyebilir. Lekeye öncesinde müdahale edilmemişse çoğunlukla çıkmaktadır. Lekeyi çıkarmak için kullanılan yanlış yöntem, lekenin kalıcı olmasına sebep olmaktadır. Cami halısının cinsi de lekelerin çıkarılmasında önemli bir etkendir. Yün halılar lekeyi kolay bırakmaz.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Referanslarımız ve Foto Galeri

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?