Yerinde Koltuk Yıkama

80 ºC Sıcak Suyla Derinlemesine Temizlik

Yerinde Koltuk Yıkama, yüksek vakum ve 80 ºC sıcak su kullanılarak yapılmaktadır. Yıkama işlemi sırasında koltuk kumaşı zarar görmez. Kullanılan yıkama ekipmanı (elcik) paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Nasıl Yapıyoruz?

80 ºC sıcak suyla, vakumlama ve yıkama işlemleri aynı anda yapılır. Bu sayede koltuk süngeri ıslanmaz, koltuklar nemli bez ıslaklığında kalır. Yerinde Koltuk Yıkama işlemi sonrasında kötü koku ve kusma şikayeti yaşanmaz. Aynı gün kuruma sağlanır.

Yerinde Koltuk Yıkama Uygulamaları

Yıkama işleminde kullanılan su, makinelerin içindeki ısıtıcılar sayesinde 80 ºC sıcaklığa ulaşmaktadır. Yüksek vakum sayesinde kuruma 4 ila 5 saat içinde sağlanır.

Koltuk takımlarınızın açılır kısımları da dahil olmak üzere tüm yüzeyleri yıkanır. Yıkamaya koltuk takımının sırt kısmından başlanır. Çekyatların açılan kısımları yıkandıktan sonra kolçak ve oturma kısımları yıkanır.

Kapitone koltuklarınızın yıkanması, diğer koltuk takımlarına göre daha çok zaman alır. Kapitone koltukların yıkanması sırasında suyun koltuk yüzeyinde kalmaması önemlidir. Yüksek vakumlu makinelerimiz sayesinde kapitone koltuk boşluklarında su kalmaz.

L koltuk takımları yıkanırken bölümlerine ayrılır ve arada kalan kumaş yüzeyleri de yıkanır. L koltukların baza veya sandıklı olan kısımları da kaldırılır, tüm yüzeyleri yıkanmış olur.

Çekyat koltuk takımları yıkanırken önce arka kısmından başlanır, daha sonra sırt ve oturma kısımları 80 ºC sıcak suyla yıkanır. Kolçak kısmı deri olan koltukların bu yüzeyleri, koltuk şampuanıyla silinir. Yıkanması biten çekyat takımları 4 ila 5 saat içinde kurur.

Kendinizde veya aile bireylerinde toza karşı alerji, hassasiyet varsa döşeme koltuk temizliği ayrı bir önem taşır. Akar adı verilen canlılar, koltuklarınızda, kanepelerinizde, halı ve yataklarınızda yaşarlar ve astım gibi alerjik reaksiyonlara sebep olurlar. Bu akarlar, insanlardan dökülen ölü derilerle beslenirler. Bu yüzden düzenli olarak koltuk, halı ve yatağınızın temizliği önemlidir.

Koltuk kumaşlarını aşındıracak bir ürün kullanılmamaktadır. Yıkama işlemi 80 ºC sıcak suyla yapılmaktadır. Yüksek vakum sayesinde kuruma 4 ila 5 saat içinde sağlanır.

Yerinde Koltuk Yıkama

80 ºC Sıcak Suyla Derinlemesine Temizlik. Aynı Gün Kuruma Garantisi

Yerinde Yatak Yıkama

Yataklarınız Yerinde Yıkanır | Kuruması Aynı Gün Gerçekleşir.

Araç Koltuk Yıkama

Ticari Otobüs, Midibüs, Minibüsleri Yerinde, Garajlarında Yıkıyoruz.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Referanslarımız ve Foto Galeri

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?