Referanslarımız ve Örnek Uygulamalar

Firmamızın hizmet verdiği şirketler ve düzenli yıkadığımız merkez ofislerin referansları için yazılı teklifte bulunabilirsiniz. Galerimizde daha önce yapılan işlerimizi inceleyebilirsiniz. Görsellerde detaylı olarak yapılan işlemler anlatılmaktadır.

Loading the next set of instagram posts...

Ofis Halı Yıkama

Yıkama işlemi 80 ºC sıcak suyla yapılmaktadır. Yüksek vakum sayesinde kuruma 4 ila 5 saat içinde sağlanır. Yıkama işlemi sırasında, ofisinizde bulunan halıların altına su gitmemektedir. Red Carpet Temizlik makinelerinin farkı, 80 ºC sıcak suyla yıkama ve vakumlama işlemlerini aynı anda yapmasıdır.

Cami ve Mescit Halı Yıkama

Cami ve Mescit Halı Yıkama işlemi, yerinde halı yıkama yöntemiyle yapılmaktadır. Cami ve mescit halıları yoğun kullanım sonucu sık kirlenmektedir. Düzenli aralıklarla yerinde yıkama işlemi yapılan halılar, daha geç yıpranacaktır.

Sektörde bilinen en iyi halı şampuanları kullanılarak, sıcak suyla yıkama ve vakumlama işlemleri yapılır. Cami ve mescidin 4 ila 5 saat havalandırılması halının kuruması için yeterlidir.

Yerinde Koltuk Yıkama

Yıkama işleminde kullanılan su, makinelerin içindeki ısıtıcılar sayesinde 80 ºC sıcaklığa ulaşmaktadır. Yüksek vakum sayesinde kuruma 4 ila 5 saat içinde sağlanır. Koltuk kumaşlarını aşındıracak bir ürün kullanılmamaktadır.

Yerinde Halı Yıkama

Referanslarımız ve Foto Galeri

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı Gün Kuruma Garantisi