BİZ KİMİZ?

Red Carpet Temizlik Yerinde Halı ve Koltuk Yıkamada Çözüm Ortağınız

2014 yılında faaliyetine başlayan Red Carpet Temizlik, Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama alanında hizmet vermektedir. Kurumsal ofislerin, otellerin, camilerin yerinde halı yıkama işlemlerini, müşterilerimizin talebine göre düzenli aralıklarla yapmaktayız.

Geleneksel yıkama makinalarının aksine, sıcak su ve yüksek vakumla yıkama yapıyoruz. Bu sayede, aynı gün kuruma garantisi verebiliyoruz.

Hizmetlerimizden memnun kalan kurumsal müşterilerimiz, düzenli aralıklarla halılarını ve koltuklarını büyük bir güvenle şirketimize yıkatmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Müşterilerimiz

80 ºC SICAK SUYLA YIKAMA

Makinalarımızın sıcak su üniteleri (2000W), suyu 80 ºC sıcaklığa kadar ısıtmakta, kirlerin ve lekelerin çözülmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede yıkama işlemi sonrası halı ve koltuklarınızda derinlemesine temizlik sağlanmaktadır.

2 adet 3 fanlı (1500W) vakum motoru sayesinde, halı ve koltuktaki mümkün olan en çok miktarda su yüzeyden alınır. Bu sayede, aynı gün içinde, koltuk ve halılarınız koku ve kusma şikayeti olmadan, hızlıca kurur.

NASIL YAPIYORUZ?

Yüksek Vakum ve 80 ºC Sıcak Su ile Derinlemesine Temizlik

FARKIMIZ NEDİR?

İşimizi Özenle Yapıyoruz

İşimizi Özenle Yapıyoruz:

Verilen hizmet sonrası oluşan güven ve memnuniyetten dolayı, bizi tercih eden müşterilerimizle yıllar süren bir iş ortaklığımız oluşuyor.

Bu kazancı kaybetmemek için elimizden gelen tüm özeni işimize yansıtıyoruz. Sürekli gelişen kimya teknolojisi sayesinde, tedarikçilerimizin önerdiği yeni halı ve koltuk şampuanlarıyla en iyi çözümü müşterilerimize sunuyoruz.

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Referanslarımız ve Foto Galeri

Sıkça Sorulan Sorular

80 ºC Sıcak Suyla Yıkama Nasıl Yapılır?