Yerinde Ofis Halı Yıkama

Zamandan Kazanın
Halılarınızın yıkama ve vakumlaması aynı anda yapıldığından, kuruma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşecek, koku ve ıslak bir yüzeyle karşılaşmayacaksınız. Ofis karo halılarınız 3-4 saat içinde kuruyacaktır.

yerinde hali yikama

Nasıl Yapıyoruz?
Ofis halıları, yoğun kullanım sonucu, en çok kirlenen halıların başında gelmektedir. Bu yoğunluktaki kirler ancak bol suyla yıkama yapılarak temizlenebilir. Aynı anda yüksek vakum sayesinde halılarınız eski görünüme kavuşacak.

   

Bol suyla yapılan yıkama işlemi sonrasında, halının kuruması 3 ila 4 saat içinde gerçekleşecek, bu sayede halıda bakteri ve kötü koku oluşmayacaktır. Plaza katlarında havalandırma sistemi, ofis halılarının kurumasında yeterli olacaktır. Yerinde ofis halı yıkama işlemi yapılan günün sonunda, ofis halılarınız kurumuş olacak ve ertesi güne kötü koku veya ıslak zemin kalmayacaktır.

Halı yıkama esnasında elektrik ve bilgisayar tesisatının ıslanmaması çok önemlidir. Bu işlem sırasında hiçbir şekilde halının altına su gitmemekte ve ofis elektrik tesisatı zarar görmemektedir. Yerinde halı yıkama işlemi, patentli makinalarımız sayesinde, yıkama ve vakumlama aynı anda gerçekleşek şekilde yapılmaktadır.

Toplantı Odanızın Havası Değişecek
Yoğun kullanım sonucu, artık halılarınız kire doymuş durumdadır. Temiz su dahi dökülse, halınıza işlemiş kirler yüzeye çıkacak ve kötü görüntülere sebep olacaktır. Su, yüzeydeki yoğun kiri halıdan çözer ve yüksek vakum sayesinde ortamdan alınarak temizlik sağlanmış olur.

 

Ofis halılarınızı periyodik yıkatarak hem kendiniz için sağlıklı bir ortam hem de halınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilermizin talebi doğrultusunda periyodik yıkama hizmeti vermekteyiz.